Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Takasugisankano ObentoRated ★ 1.5
Eye Love YouRated ★ 1.0
My Dear ExesRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0