Movies
Ratings
24
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0