Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0