Movies
Ratings
367
LoganRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
The FacultyRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.5
MimicRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0