Series
Ratings
113
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- おせんRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0- 원피스 13 기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0