Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Margot vs LilyRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5