Movies
Ratings
469
SmugglersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Company MenRated ★ 4.0
Code 8Rated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The OutpostRated ★ 4.0