Series
Ratings
46
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0