Titles you rated
- The First RideRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
CountRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0