Movies
Ratings
247
HancockRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Remember YouRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Red CarpetRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5