Series
Ratings
113
Winter SonataRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 0.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
GiantRated ★ 0.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5