Series
Ratings
127
Money's WarfareRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0