Movies
Ratings
21
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0