Movies
Ratings
431
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The NunRated ★ 1.0
The Nun IIRated ★ 0.5
Funny GamesRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Session 9Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0