Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0