Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.5