Titles you rated
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5