Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0