Movies
Ratings
88
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0