Series
Ratings
11
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0