Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0