Titles you rated
About a BoyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
SingRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0