Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0