Titles you rated
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Wedding RingerRated ★ 2.5
The InternshipRated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
The Six Triple EightRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Ricky StanickyRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0