Movies
Ratings
106
The ThroneRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0