Series
Ratings
82- Secret CampusRated ★ 3.5
- DreamRated ★ 2.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
What's Up?Rated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 4.0
- Hello, God!Rated ★ 3.0
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 5.0
- IslandRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 5.0
- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 3.0