Series
Ratings
32
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 1.0
- SkinsRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0