Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 4.0