Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.0
CallRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Still LifeRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
BorderRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0