Movies
Ratings
23
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0