Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5