Series
Ratings
105
Story of Kunning PalaceRated ★ 5.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 5.0
The Legend of DuguRated ★ 1.0- Princess at Large Season 3Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5