Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Fire InsideRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0