Series
Ratings
32
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.0- GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.5- The Big CRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0