Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0