Series
Ratings
21
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.5
When They See UsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0