Series
Ratings
24
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
EmmaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0