Movies
Ratings
32
InceptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0