Movies
Ratings
957
Love, RosieRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0