Movies
Ratings
357
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.0
CallRated ★ 0.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Born into BrothelsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 1.0
Time to HuntRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 3.5