Series
Ratings
36- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0