Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5