Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0