Titles you rated
Sporty SistersRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 1.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5