Movies
Ratings
93
The Imitation GameRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 0.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
2012Rated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5