Series
Ratings
10
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Rock, Rock, RockRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 1.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0