Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5