Movies
Ratings
145
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
No TomorrowRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Black SwanRated ★ 3.0