Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0