Movies
Ratings
15
InceptionRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0